Ekonomi

UEDAŞ, ‘Yılın Kadın Destekleyen Şirketi’ seçildi

BURSA (İGFA) –Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) tarafından her yıl düzenlenen ödül töreninde UEDAŞ, “Pembe Lambalar”, “Transformcular Konuşuyor” ve “Cinsiyetçi Söylemin Farkında Olun” projeleriyle 2023 Yılının Kadın Destekleyen Şirketi ödülünün sahibi oldu.

Marmara Bölgesi’nin güneyini kapsayan hizmet alanı içerisinde 4 ilde 5 milyonu aşkın vatandaşa elektrik dağıtımı sağlayan UEDAŞ, geliştirdiği sosyal sorumluluk projelerinde toplumsal sorunları ön planda tutuyor.

Ödül gecesinde hayata geçirdikleri kadın hakları, sağlık ve toplumsal cinsiyet eşitliği odaklı projelerden bahseden UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı, “Türkiye’de en sık görülen meme kanserine karşı farkındalık yaratmak için geliştirdiğimiz projeleri uzun yıllardır sürdürüyoruz. kadın, kadına yönelik şiddet ve eşitsizliklerin yanı sıra toplumsal sorunlar… Bu zamana kadar planlayıp hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimizle, kadınların karşılaştığı güçlükleri ortaya koyarak analiz yolunda farkındalığı artırmayı ana hedefimiz olarak belirledik. Hem iş hem de sosyal hayatta BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eroğlu’nun da belirttiği gibi başarılarıyla Bursa dışında ülkemize ve dünyaya yayılan ve bugün kadınlara sayısız takviye sağlayan bu kurumdan ödül almak gurur verici. , Firmamızın BUİKAD tarafından böyle bir ödüle layık görülmesinde emeği geçen tüm grup arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.” sözleriyle konuşmasını yaptı.

kumluajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu