Yaşam

Hatice’den Sinan Akçıl’a “Gurbetçiler olmasaydı ülke zor durumda kalırdı” tepkisi

Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a destek Sinan Akçıl Pazar günü oylamanın ardından Hollanda’ya gitti. Pazartesi günü sahne alan Akçıl, kendisini dinlemeye gelen gurbetçilere teşekkür ederek, “İyi ki varsınız, sizsiz Türkiye çok zor durumda kalır” dedi. Konser videosunun kısa sürede sosyal medyada yayılması üzerine Akçıl’ın sözleri tepki çekti.

SÖZLERİ HATICE’Yİ AÇTI

Seçimde CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na desteğini açıklayan Hatice, konserde Sinan Akçıl’ın sözlerine sessiz kalamadı. Tepki gösteren Hatice, “İronik diyeceğim, çok eşliliği severdi abi kusura bakma beline kuvvet” diyerek dikkat çekti.

“ÜLKENİN SİZE ÇOK İHTİYACI VAR”

Konserinden kareleri Instagram hesabından yayınlayan Sinan Akçıl, “Pazartesi günü yapma dedim, yaptık dediler. Yaptık. Güzel Hollanda ve güzel gurbetçi hemşehrilerimiz size ne derse desinler,” dedi. bu ülkenin sana çok ihtiyacı var

“KAVGASIZ BİR 5 YIL DAHA HEPİMİZİ BAŞLATACAK”

Sinan Akçıl, seçim sonrası yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “14 Mayıs sabahı bir yazı yazmıştım, oyum aslan kardeşim Muhammet Küçük… Lanet terör örgütü PKK 20 yaşında canına kıydı. 23 ama en azından artık cennette biraz daha rahat uyuyabilirsin.Vatanımız yarından itibaren kavgasız, gürültüsüz bir 5 yıl daha başlıyor.Kırmızı/Beyaz gerçektir, gerisi saçmalık.Uğurlu olsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu