Yaşam

MasterChef All Star’da Sergen’in kötülükleri bitmiyor: Bu Sefer Mehmet Şef’i bile dinlemedi

MasterChef All Star’da haftalar ilerledikçe yarışmacıların gerilimi de artmaya devam ediyor. Haftanın yeni mavi-kırmızılı takımları arasında dün akşam ilk dokunulmazlık maçı oynandı. Bu arada Sergen’in Kerem’e söyledikleriyle işler daha da gerginleşti. Yarışmacıların ortasına Şef Mehmet Yalçınkaya girdi…

Ekranların en sevilen yemek yarışması MasterChef Türkiye, bildiğiniz gibi bu yıl All Star konseptiyle karşınızda.

Geçmiş dönemlerin en sevilen ve başarılı yarışmacıları yeniden şampiyonluk arzusuyla stantların zirvesindeki yerini aldı. Bu sefer mesele sadece önlüğü asmak değil, adını altın varakla kazımak.

Pazartesi günü belirlenen kırmızı-mavili gruplar, dün akşam ilk dokunulmazlık oyununu birlikte oynadı.

Alican ve Ayaz kaptanlığında Hint mutfağı konusunda ellerinden geleni yapan gruplar kıyasıya yarıştı. Dokunulmazlık oyunu öncesinde stüdyoda beklenmedik bir tartışma yaşandı.

Bildiğiniz gibi Sergen bu dönemin en öne çıkan isimlerinden biri. Yemekleri ve istatistikleri başarılı olsa da keskin dili değişmedi.

Yarışmanın başından itibaren arkadaşlarıyla yaşadığı tartışmalardan söylediği sözlere kadar pek çok konuda izleyicilerin dikkatini çekti ve şeflerden de uyarılar aldı.

Dün akşamki dokunulmazlık maçı öncesi yerinde duramayan Sergen, bu kez Kerem’le dalga geçti.

Kerem’e ‘Sen insan değilsin’. Sergen’in bu sözleri herkesi kızdırdı. Kerem, Mehmet Reis’e dönerek “Allah aşkına, bu sadece laf mı?” diye sordu.

Amir Mehmet bu tartışmaya daha fazla dayanamadı ve müdahale etti.

‘Durun arkadaşlar Sergen, durun bir dakika! “Bakın arkadaşlar biz insan değiliz cümlenizi geri alın” diyerek tepki gösteren Mehmet Yalçınkaya, Sergen’i bu tutumundan vazgeçiremedi.

Sergen, Amir Mehmet’in uyarısı üzerine sözlerini geri aldı ancak bu sırada gülmesi izleyiciler tarafından kendisiyle dalga geçildiği şeklinde yorumlandı.

Aynı zamanda stüdyodaki arkadaşları da Sergen’in tavrından rahatsız oldu.

haberkaracoban.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu